Wedstrijduitslagen

Wedstrijduitslagen per 08 mei 2017

Wedstrijd123456789TOTAAL SCORE
Wedstrijd data

Vereniging
12 mrt 2017 26 mrt 2017 09 april 201723 april 2017 07 mei 2017 21 mei 2017 04 juni 201711 juni 201725 juni 2017
Baka Djari3672923953371391
Diemera3333843183273283372027
Dostana2903813134073671758
Dostie3994093893611558
Four A new2893113793581337
Molenwijk3553022812913773211927
Prasoro3743533723474121858
Real Sranang3143113823403093351991
SSV Kampoe3343643653673711801
Stanvaste4053143633603351777
Wedstrijd uitslagen seizoen 2016 - 2017

De vereniging die de meeste punten heeft behaalt wordt de kampioen van de TSBN seizoen 2016 – 2017.
Eindigen 2 verenigingen met gelijke punten dan zal het onderlinge resultaat de beslissing brengen.
Is dat ook gelijk dan zal artikel 44 in stelling worden gebracht (doelsaldo).
Dit geld ook voor de plaatsing op de ranglijst.

Zomer vakantie ND Holland 22-07 t/m 03-09-2017
ZD Holland 15-07 t/m 27-08-2017

Afsluiting competitie TSBN seizoen 2016 / 2017 vindt plaats op 24-07-2017.